| Параметр | Значення |
|---|---|
| Кріплення гальма | v-br |
| Діаметр колеса | 28 " |
| Діаметр штока вилки | 1 " |
| Довжинаштока | шток- 220 мм |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Тип вилки по виду амортизатора | жорстка |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Наявність різьби | різьб. |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | червоний |
| Діаметр колеса | 28 " |
| Діаметр штока вилки | 1 " |
| Довжина штока | шток- 220 мм |
| Колір | червоний |
| Кріплення гальма | v-br |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Наявність різьби | різьб. |
| Тип вилки по виду амортизатора | жорстка |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Вилка 28" жорстка Сталь 1" v-br різьб. під ексцентрик шток-220мм червоний
- Модель: FRK-28-471
- Наявність: Є в наявності
-
176.00грн.
- Без ПДВ: 176.00грн.

