| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | JIABAO |
| Висота виноса керма | H- 30 мм |
| Діаметр під вилку | 1-1/8 " |
| Діаметр керма | д.керма 22,2 мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 22.2 мм |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Довжина виноса | довжина - 35 мм |
| Додаткові властивості виноса | ( з насічками всередині ) |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | JB-8691D |
| Регульований / нерегульований | нерегульований |
| Тип виноса (за наявністю різьби) | безрізьбовий |
| Наявність різьби | безрізьб. |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | чорний |
| Бренд | JIABAO |
| Висота виноса керма | H- 30 мм |
| Діаметр керма | д.керма 22,2 мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 22.2 мм |
| Діаметр під вилку | 1-1/8 " |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Довжина виноса | довжина - 35 мм |
| Додаткові властивості виноса | ( з насічками всередині ) |
| Колір | чорний |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | JB-8691D |
| Наявність різьби | безрізьб. |
| Регульований / нерегульований | нерегульований |
| Тип виноса (за наявністю різьби) | безрізьбовий |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Виніс керма Алюмiнiй безрізьб. 1-1/8" 22.2мм довжина - 35мм нерегульований JIABAO JB-8691D чорний (з насічками всередині)
- Модель: STM-AL-152
- Наявність: Є в наявності
-
349.80грн.
- Без ПДВ: 349.80грн.

