| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | Kalloy "UNO" |
| Висота виноса керма | H- 30 мм |
| Діаметр під вилку | 1-1/8 " |
| Діаметр керма | д.керма 31,8 мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 31.8 мм |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Довжина виноса | довжина - 110 мм |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | AS-820 |
| Регульований / нерегульований | регульований |
| Тип виноса (за наявністю різьби) | безрізьбовий |
| Наявність різьби | безрізьб. |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Кут підйома виноса | регульований ° |
| Колір | чорний |
| Бренд | Kalloy "UNO" |
| Висота виноса керма | H- 30 мм |
| Діаметр керма | д.керма 31,8 мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 31.8 мм |
| Діаметр під вилку | 1-1/8 " |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Довжина виноса | довжина - 110 мм |
| Колір | чорний |
| Кут підйома виноса | регульований ° |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | AS-820 |
| Наявність різьби | безрізьб. |
| Регульований / нерегульований | регульований |
| Тип виноса (за наявністю різьби) | безрізьбовий |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Виніс керма Алюмiнiй безрізьб. 1-1/8" 31.8мм довжина - 110мм регульований Kalloy "UNO" AS-820 чорний
- Модель: STM-AL-079
- Наявність: Є в наявності
-
884.40грн.
- Без ПДВ: 884.40грн.

