| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | Kalloy "UNO" |
| Висота виноса керма | H- 40 мм |
| Діаметр під вилку | 1-1/8 " |
| Діаметр керма | д.керма 31,8 мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 31.8 мм |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Довжина виноса | довжина - 35 мм |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | AS-M05 |
| Регульований / нерегульований | нерегульований |
| Тип виноса (за наявністю різьби) | безрізьбовий |
| Наявність різьби | безрізьб. |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Кут підйома виноса | 0 ° |
| Колір | чорний |
| Бренд | Kalloy "UNO" |
| Висота виноса керма | H- 40 мм |
| Діаметр керма | д.керма 31,8 мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 31.8 мм |
| Діаметр під вилку | 1-1/8 " |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Довжина виноса | довжина - 35 мм |
| Колір | чорний |
| Кут підйома виноса | 0 ° |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | AS-M05 |
| Наявність різьби | безрізьб. |
| Регульований / нерегульований | нерегульований |
| Тип виноса (за наявністю різьби) | безрізьбовий |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Виніс керма Алюмiнiй безрізьб. 1-1/8" 31.8мм довжина - 35мм 0° нерегульований Kalloy "UNO" AS-M05 чорний
- Модель: STM-AL-078
- Наявність: Є в наявності
-
508.20грн.
- Без ПДВ: 508.20грн.

