| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | HongFu |
| Діаметр під вилку | 1-1/8 " |
| Діаметр керма | д.керма 31,8 мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 31.8 мм |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Довжина виноса | довжина - 35-40 мм |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | YL-129 |
| Регульований / нерегульований | нерегульований |
| Тип виноса (за наявністю різьби) | різьбовий |
| Наявність різьби | різьб. |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Кут підйома виноса | 0 ° |
| Колір | чорний |
| Бренд | HongFu |
| Діаметр керма | д.керма 31,8 мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 31.8 мм |
| Діаметр під вилку | 1-1/8 " |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Довжина виноса | довжина - 35-40 мм |
| Колір | чорний |
| Кут підйома виноса | 0 ° |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | YL-129 |
| Наявність різьби | різьб. |
| Регульований / нерегульований | нерегульований |
| Тип виноса (за наявністю різьби) | різьбовий |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Виніс керма Алюмiнiй різьб. 1-1/8" 31.8мм довжина - 35-40мм 0° нерегульований HongFu YL-129 чорний
- Модель: STM-AL-127
- Наявність: Є в наявності
-
384.56грн.
- Без ПДВ: 384.56грн.

