| Параметр | Значення |
|---|---|
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Діаметр штока вилки | 1 " |
| Довжина виноса | довжина - 200 мм |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель | CB-05A |
| Наявність різьби | різьб. |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | срiблястий |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Діаметр штока вилки | 1 " |
| Довжина виноса | довжина - 200 мм |
| Колір | срiблястий |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель | CB-05A |
| Наявність різьби | різьб. |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Виніс керма Сталь різьб. 1" 25.4мм довжина - 200мм CB-05A срiблястий
- Модель: STM-ST-086
- Наявність: Є в наявності
-
110.00грн.
- Без ПДВ: 110.00грн.

