Бюджетна втулка переднього колеса для велосипедів початкового рівня. Кріплення до рами гайками.
Характеристики
Призначення: MTB, Trekking, City
Сумісні гальма: V-Brake
Тип кріплення до рами: гайки
Матеріал корпусу: сталь
Тип підшипників: насипні
Матеріал осі: сталь сталь
Кількість спиць: 36
Розмір спиць: 14G
Діаметр фланця по отворам для спиць (PCD): 38мм
Відстань між фланцями: 69мм
Вага: 250г
| Бренд | Quando |
| Вес | 250 грамм |
| Вид | Втулка пер. |
| Вид тормоза втулки | Ободной |
| Высота фланцев | 38 мм |
| Картинки | 21633071 |
| Количество спиц | 36 спиц |
| Материал корпуса | Сталь |
| НаименованиеУкр | Втулка пер. Quando KT-122F під V-brake 36H 140mm на гайках сталева чорн. |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер оси | 3/8"x100x140 мм |
| Расстояние между фланцами | 69 мм |
| Тип крепления втулки | Гайки |
| Тип подшипника втулки | Насыпной |
Втулка пер. Quando KT-122F под V-brake 36H 140mm на гайках стальная черная
- Модель: HUBF-24-04
- Наявність: Є в наявності
-
198.00грн.
- Без ПДВ: 198.00грн.


