Бюджетна втулка переднього колеса для прогулянкового або гірського велосипеда початкового рівня. Кріплення до рами ексцентриками.
Характеристики
Призначення: MTB, Trekking, City
Сумісні гальма: V-Brake
Тип кріплення до рами: ексцентрик
Матеріал корпусу: кований алюміній
Тип підшипників: насипні
Розмір осі: M9 x 100мм x 108мм
Матеріал осі: сталь Cr-Mo
Кількість спиць: 36
Розмір спиць: 14G
Діаметр фланця по отворам для спиць (PCD): 38мм
Відстань між фланцями: 71,5мм
Вага: 153г
| Бренд | Quando |
| Вес | 153 грамма |
| Вид | Втулка пер. |
| Вид тормоза втулки | Ободной |
| Высота фланцев | 38 мм |
| Количество спиц | 36 спиц |
| Материал корпуса | Алюминий |
| НаименованиеУкр | Втулка пер. Quando KT-A15F під V-brake 36H QR 108mm під ексцентрик алюмін чорн. |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер оси | 9x100x108 мм |
| Расстояние между фланцами | 71. 5 мм |
| Тип крепления втулки | Эксцентрик |
| Тип подшипника втулки | Насыпной |
Втулка пер. Quando KT-A15F под V-brake 36H QR 108mm под эксцентрик алюмин черная
- Модель: HUBF-19-11
- Наявність: Є в наявності
-
410.00грн.
- Без ПДВ: 410.00грн.

