Втулка переднього колеса KT-ME6F для гірських велосипедів з дисковими гальмами та кріпленням колеса за допомогою ексцентрикового затискача. Односкладовий корпус виготовлений з кованого алюмінію методом фрезерування з додатковими отворами у фланцях для зменшення ваги. Фрезерована вісь виготовлена з міцного алюмінієвого сплаву 7075, що також знижує загальну вагу, а обертається вона на промислових герметичних підшипниках, захищених пильовиками. Втулка підходить для спортивних та екстремальних дисциплін, таких як крос-кантрі, даунхіл та фрірайд.
Характеристики
Призначення: MTB
Сумісні гальма: дискові
Тип кріплення ротора: 6 болтів
Тип кріплення до рами: ексцентрик
Матеріал корпусу: кований алюміній (односкладовий корпус)
Тип підшипників: промислові
Розмір осі: M9 x 100мм x 108мм
Матеріал осі: алюміній 7075 (фрезерована вісь)
Кількість спиць: 32
Розмір спиць: 14G
Діаметр фланця по отворам для спиць (PCD): 58мм
Відстань між фланцями: 57,5мм
Вага: 179г
| Бренд | Quando |
| Вес | 179 грамм |
| Вид | Втулка пер. |
| Вид тормоза втулки | Диск 6 болтов |
| Высота фланцев | 58 мм |
| Количество спиц | 32 спицы |
| Материал корпуса | Алюминий |
| НаименованиеУкр | Втулка пер. Quando KT-ME6F 32H під диск QR 108mm алюмін чорн. |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер оси | 9x100x108 мм |
| Расстояние между фланцами | 57. 5 мм |
| Тип крепления втулки | Эксцентрик |
| Тип подшипника втулки | Картриджный |
Втулка пер. Quando KT-ME6F 32H под диск QR 108mm алюмин черная
- Модель: HUBF-86-92
- Наявність: Є в наявності
-
1628.00грн.
- Без ПДВ: 1628.00грн.

