Виробник: Quando. Високоякісна передня втулка KT-SR3F. Призначена для установки на гірські велосипеди серії Fat Bike, Snow Bike. Обладнана закритими промисловими підшипниками, які забезпечують надійну роботу і чудове кочення. Втулка має легку й міцну алюмінієву вісь, фрезований алюмінієвий корпус і 6-болтове кріплення гальмівного ротора. Ексцентрик є в комплекті.Зверніть увагу на розміри осі втулки.Характеристики:к-ть спиць: 32;тип гальм: диск; діаметр фланців: 58 мм;відстань між фланцями: 80 мм;розмір осі: М9 × 135 мм × 145 мм;вага: 265 г;підшипник: закритий промисловий;матеріал: алюміній;колір: чорний.
| Бренд | Quando |
| Вес | 265 грамм |
| Вид | Втулка пер. |
| Вид тормоза втулки | Диск 6 болтов |
| Высота фланцев | 58 мм |
| Количество спиц | 32 спицы |
| Материал корпуса | Алюминий |
| НаименованиеУкр | Втулка пер. Quando KT-SR3F 32H під диск, для FAT BIKE, QR 145mm чорн. |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер оси | 9x135x145 мм |
| Расстояние между фланцами | 80 мм |
| Тип крепления втулки | Эксцентрик |
| Тип подшипника втулки | Картриджный |
Втулка пер. Quando KT-SR3F 32H под диск, для FAT BIKE, QR 145mm черная
- Модель: HUBF-36-75
- Наявність: Є в наявності
-
2156.00грн.
- Без ПДВ: 2156.00грн.

