| Параметр | Значення |
|---|---|
| OLD | OLD - 100 мм |
| Бренд | SHUNFENG |
| Бренд | SHUNFENG |
| Бренд втулки передньої | SHUNFENG |
| Діаметр | 9 мм |
| Кількість отворів | 36 H |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Матеріал корпуса | алюмiнiй |
| Модель | SF-A217F |
| Наявність ексцентрика | з ексцентр. |
| Сторона | передн. |
| Тип осі втулки | з QR |
| Тип підшипника | пром. підшипник |
| Тип гальм втулки | дисковий |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Товщина спиці | 14G |
| Колір | чорний |
| Колір втулки | чорний |
| OLD | OLD - 100 мм |
| Бренд | SHUNFENG |
| Бренд втулки передньої | SHUNFENG |
| Діаметр | 9 мм |
| Кількість отворів | 36 H |
| Колір | чорний |
| Колір втулки | чорний |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Матеріал корпуса | алюмiнiй |
| Модель | SF-A217F |
| Наявність ексцентрика | з ексцентр. |
| Сторона | передн. |
| Тип гальм втулки | дисковий |
| Тип осі втулки | з QR |
| Тип підшипника | пром. підшипник |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Товщина спиці | 14G |
Втулка передня Алюмiнiй дисковий 36H 14G з QR пром. підшипник OLD - 100мм вісь - 10мм чорний SHUNFENG SF-A217F
- Модель: HUBF-Al-020
- Наявність: Є в наявності
-
550.00грн.
- Без ПДВ: 550.00грн.

