| Параметр | Значення |
|---|---|
| OLD | OLD - 100 мм |
| Бренд | SHUNFENG |
| Бренд | SHUNFENG |
| Бренд втулки передньої | SHUNFENG |
| Вага Нетто | 230 кг |
| Кількість отворів | 36 H |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Модель | SF-HB03F |
| Наявність ексцентрика | на гайках |
| Сторона | передн. |
| Тип осі втулки | під гайку |
| Тип підшипника | насипний підшипник |
| Тип гальм втулки | Vbr |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Товщина спиці | 14G |
| Колір | чорний |
| Колір втулки | чорний |
| OLD | OLD - 100 мм |
| Бренд | SHUNFENG |
| Бренд втулки передньої | SHUNFENG |
| Вага Нетто | 230 кг |
| Кількість отворів | 36 H |
| Колір | чорний |
| Колір втулки | чорний |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Модель | SF-HB03F |
| Наявність ексцентрика | на гайках |
| Сторона | передн. |
| Тип гальм втулки | Vbr |
| Тип осі втулки | під гайку |
| Тип підшипника | насипний підшипник |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Товщина спиці | 14G |
Втулка передня Сталь Vbr 36H 14G під гайку OLD - 100мм вісь - 10мм чорний SHUNFENG SF-HB03F
- Модель: HUBF-42-02-100
- Наявність: Є в наявності
-
78.76грн.
- Без ПДВ: 78.76грн.

