Бюджетна втулка заднього колеса для велосипедів початкового рівня. Кріплення до рами гайками.
Характеристики
Призначення: Trekking, City
Сумісні гальма: V-Brake
Тип кріплення до рами: гайки
Матеріал корпусу: сталь
Тип задніх зірок: тріскачка
Кількість швидкостей: 6/7
Тип підшипників: насипні
Розмір осі: 3/8" x 135мм x 175мм
Матеріал осі: сталь сталь
Кількість спиць: 36
Розмір спиць: 14G
Діаметр фланця по отворам для спиць (PCD): 45мм
Відстань між фланцями: 56мм
Вага: 385г
| Бренд | Quando |
| Вес | 385 грамм |
| Вид | Втулка задн. |
| Вид тормоза втулки | Ободной |
| Высота фланцев | 45 мм |
| Количество спиц | 36 спиц |
| Материал корпуса | Сталь |
| НаименованиеУкр | Втулка задн. Quando KT-122R під V-brake 36H 165mm, 6-7 шв. на гайках сталева чорна |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер оси | 3/8"x126x165 мм |
| Расстояние между фланцами | 56 мм |
| Тип втулки | Трещотка |
| Тип крепления втулки | Гайки |
| Тип подшипника втулки | Насыпной |
Втулка задн. Quando KT-122R под V-brake 36H 165mm, 6,7 ск. на гайках стальная черная
- Модель: HUBB-44-20
- Наявність: Є в наявності
-
238.00грн.
- Без ПДВ: 238.00грн.

