| Параметр | Значення |
|---|---|
| OLD | OLD - 135 мм |
| Бренд | SHUNFENG |
| Бренд | SHUNFENG |
| Бренд втулки задньої | SHUNFENG |
| Вага Нетто | 420 кг |
| Кількість отворів | 36 H |
| Кількість швидкостей | 6-7 шв |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Модель | SF-H25R |
| Модель втулки задньої | SF-H25R |
| Сторона | задн. |
| Тип втулки задньої | DD тріскачка |
| Тип осі втулки | під гайку |
| Тип підшипника | насипний підшипник |
| Тип гальм втулки | дисковий |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Товщина спиці | 14G |
| Колір | чорний |
| Колір втулки | чорний |
| OLD | OLD - 135 мм |
| Бренд | SHUNFENG |
| Бренд втулки задньої | SHUNFENG |
| Вага Нетто | 420 кг |
| Кількість отворів | 36 H |
| Кількість швидкостей | 6-7 шв |
| Колір | чорний |
| Колір втулки | чорний |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Модель | SF-H25R |
| Модель втулки задньої | SF-H25R |
| Сторона | задн. |
| Тип втулки задньої | DD тріскачка |
| Тип гальм втулки | дисковий |
| Тип осі втулки | під гайку |
| Тип підшипника | насипний підшипник |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Товщина спиці | 14G |
Втулка задня DD FR 6-7 Сталь 36H 14G під гайку OLD - 135мм 10*175мм 180мм чорний SHUNFENG SF-H25R
- Модель: HUBR-St-009-50
- Наявність: Є в наявності
-
215.60грн.
- Без ПДВ: 215.60грн.

