| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | BEcool |
| Довжина замка | 1200 мм |
| Механізм замикання | кодовий |
| Модель | BC-LK-BG6060 |
| Тип велосипедного замка | ланцюговий |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | чорний |
| Бренд | BEcool |
| Довжина замка | 1200 мм |
| Колір | чорний |
| Механізм замикання | кодовий |
| Модель | BC-LK-BG6060 |
| Тип велосипедного замка | ланцюговий |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Товщина | 6 мм |
Замок ланцюговий кодовий BEcool BC-LK-BG6060 1200мм *6мм чорний AM (брендоване пакування)
- Модель: LCK-070
- Наявність: Є в наявності
-
377.08грн.
- Без ПДВ: 377.08грн.

