| Параметр | Значення |
|---|---|
| Додаткові властивості замка | в силиконе |
| Бренд | BRAVVOS |
| Довжина замка | 1500 мм |
| Механізм замикання | кодовий |
| Модель | LOC-125-135 |
| Тип блокировки | Кодовий |
| Тип велосипедного замка | тросовий |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Товщина | 12 мм |
| Колір | чорний |
| Бренд | BRAVVOS |
| Довжина замка | 1500 мм |
| Додаткові властивості замка | в силиконе |
| Колір | чорний |
| Механізм замикання | кодовий |
| Модель | LOC-125-135 |
| Тип блокировки | Кодовий |
| Тип велосипедного замка | тросовий |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Товщина | 12 мм |
Замок тросовий кодовий BRAVVOS LOC-125-135 1500мм *12мм чорний AM (брендоване пакування)
- Модель: LCK-030
- Наявність: Є в наявності
-
301.84грн.
- Без ПДВ: 301.84грн.

