| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | VLT |
| Довжина замка | 1000 мм |
| Механізм замикання | кодовий |
| Модель | PJ-098 |
| Тип велосипедного замка | тросовий |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Товщина | 12 мм |
| Колір | синій |
| Бренд | VLT |
| Довжина замка | 1000 мм |
| Колір | синій |
| Механізм замикання | кодовий |
| Модель | PJ-098 |
| Тип велосипедного замка | тросовий |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Товщина | 12 мм |
Замок тросовий кодовий VLT PJ-098 1000мм *12мм синій AM (брендоване пакування)
- Модель: LCK-096
- Наявність: Є в наявності
-
198.00грн.
- Без ПДВ: 198.00грн.

