| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | VLT |
| Довжина замка | 800 мм |
| Механізм замикання | кодовий |
| Модель | PJ-098 |
| Тип велосипедного замка | тросовий |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Товщина | 12 мм |
| Колір | червоний |
| Бренд | VLT |
| Довжина замка | 800 мм |
| Колір | червоний |
| Механізм замикання | кодовий |
| Модель | PJ-098 |
| Тип велосипедного замка | тросовий |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Товщина | 12 мм |
Замок тросовий кодовий VLT PJ-098 800мм *12мм червоний AM (брендоване пакування)
- Модель: LCK-100
- Наявність: Є в наявності
-
193.60грн.
- Без ПДВ: 193.60грн.

