| Параметр | Значення |
|---|---|
| Додаткові властивості замка | в силиконе |
| Бренд | BRAVVOS |
| Довжина замка | 1500 мм |
| Механізм замикання | на ключі |
| Модель | LOC-045-055 |
| Тип блокировки | На ключі |
| Тип велосипедного замка | тросовий |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | чорний |
| Бренд | BRAVVOS |
| Довжина замка | 1500 мм |
| Додаткові властивості замка | в силиконе |
| Колір | чорний |
| Механізм замикання | на ключі |
| Модель | LOC-045-055 |
| Тип блокировки | На ключі |
| Тип велосипедного замка | тросовий |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Товщина | 10 мм |
Замок тросовий на ключі BRAVVOS LOC-045-055 1500мм *10мм чорний AM (брендоване пакування)
- Модель: LCK-031
- Наявність: Є в наявності
-
242.00грн.
- Без ПДВ: 242.00грн.

