| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | VLT |
| Довжина замка | 650 мм |
| Кількість в комплекті | ( упак. 10 шт ) |
| Механізм замикання | на ключі |
| Модель | PJ-097 |
| Тип велосипедного замка | тросовий |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Товщина | 12 мм |
| Колір | мікс |
| Бренд | VLT |
| Довжина замка | 650 мм |
| Кількість в комплекті | ( упак. 10 шт ) |
| Колір | мікс |
| Механізм замикання | на ключі |
| Модель | PJ-097 |
| Тип велосипедного замка | тросовий |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Товщина | 12 мм |
Замок тросовий на ключі VLT PJ-097 650мм *12мм мікс (упак. 10 шт) AM (брендоване пакування)
- Модель: LCK-104
- Наявність: Є в наявності
-
602.80грн.
- Без ПДВ: 602.80грн.

