| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | VLT |
| Довжина замка | 1000 мм |
| Механізм замикання | на ключі |
| Модель | PJ-101S |
| Тип велосипедного замка | тросовий |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | чорний |
| Бренд | VLT |
| Довжина замка | 1000 мм |
| Колір | чорний |
| Механізм замикання | на ключі |
| Модель | PJ-101S |
| Тип велосипедного замка | тросовий |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Товщина | 10 мм |
Замок тросовий на ключі VLT PJ-101S 1000мм *10мм чорний
- Модель: LCK-097
- Наявність: Є в наявності
-
220.00грн.
- Без ПДВ: 220.00грн.

