| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | VLT |
| Довжина замка | 650 мм |
| Механізм замикання | на ключі |
| Модель | PJ-112S |
| Тип велосипедного замка | тросовий |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Товщина | 12 мм |
| Колір | синій |
| Бренд | VLT |
| Довжина замка | 650 мм |
| Колір | синій |
| Механізм замикання | на ключі |
| Модель | PJ-112S |
| Тип велосипедного замка | тросовий |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Товщина | 12 мм |
Замок тросовий на ключі VLT PJ-112S 650мм *12мм синій AM (брендоване пакування)
- Модель: LCK-084
- Наявність: Є в наявності
-
127.60грн.
- Без ПДВ: 127.60грн.

